• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kuantumzeka.ugur
  • https://plus.google.com/kuantumzeka/posts
  • https://www.twitter.com/kuantumzeka
KUANTUM ZEKA ÇIKTI
FACEBOOK'TA TAKİP EDİN
TWİTTER'DA TAKİP EDİN
INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN

ANA SAYFA

Her zaman ‘sır’ kavramına temkinli yaklaşmışımdır ve kişisel gelişimi kaosa sürükleyen, ilerlemesine engel olan kavramlardan biri olarak görmüşümdür. Nerede hayatın sırları, mutluluğun sırları ya da başarının sırları gibi tabirleri duysam orada mutlaka ticari bir kaygı görürüm. Birçok yazar ve entelektüel bu gidişata ‘dur’ dese de kişisel gelişime toptan savaş açarak yarardan çok zarar verdiklerinin farkında bile olamıyorlar, ne yazık ki. Bir şekilde kandırılan insanları koruma içgüdüsüyle, çoğu zaman hiç bilmedikleri bir alana topyekûn savaş açıyorlar.
12.04.2017
Hayat boyu öğrenme mecburiyetindeki insan, birtakım zorluklarla yüz yüze gelmektedir. Bu zorlukları aşmak ve hayattın değişen döngüsüne ayak uydurma zorunluluğu, insanı etkili öğrenmeyi gerçekleştirmeye itmektedir. Öğrenme geliştirilebilen ve iyileştirilebilen bir beceridir. Öncelikle bunu kabul etmeliyiz. Bu beceriyi bilinçli ve zamanın şartlarına uygun bir şekilde geliştirmek, bilgi çağını daha hızlı ve kolay takip etmemizi sağlayacaktır.
09.04.2017
Kişisel Blogumda ve farklı alanlarda yayınlanan tüm yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz.
17.04.2017
Uğur Kalkan'ın farklı alanlarda yayınlanmış yazılarına ulaşmak için tıklayınız... BEĞENMEYİ, YORUM YAPMAYI VE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN :)
28.02.2017
 8