• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kuantumzeka.ugur
  • https://plus.google.com/kuantumzeka/posts
  • https://www.twitter.com/kuantumzeka
KUANTUM ZEKA ÇIKTI
FACEBOOK'TA TAKİP EDİN
TWİTTER'DA TAKİP EDİN
INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN

ANA SAYFA

Hayatın gelişimsel ve değişimsel yönünün farkında olan insan açısından gelecek yaratımı önemli bir yer tutar. Gelecek tasarımı, uzunca zamandır hayaller, hedefler ve amaçlar düzleminde açıklanmaya çalışılsa da bu tasarıyı gerçekleştirebilmek hayal kurmaktan ya da hedef belirlemekten biraz daha fazla beceriye sahip olmayı gerektirir. Hayaller, hedefler ve amaçlar geleceği şekillendirmede bize ...
08.10.2017
Kuantum düşünce sisteminde çoğu zaman yanlış aktarılan ve içi boşaltılmış bir kavram olan ‘bir şeylerin olmasını isteme’yi doğru bilgiyle kullandığımız zaman faydasını görebiliriz. Hiçbir pozitif bilim ve ürettiği bilgi bize kestirme ve kolay yollar, mantığı ve matematiği olmayan bulgular sunmaz.
04.09.2017
Hayatta; arzularınız, beklentileriniz ve daha bir sürü şey için takılıp kalmanız, yolculuğunuzu engelliyorsa bu bir sorundur aslında. Ne zaman bu engeller sizi durduramaz ise o zaman düşünceleriniz nötrleşir.
31.08.2017
Seyhan Kaymakamlığı ve Seyhan Milli Eğitim Müdürlüğü onayıyla Şehit Duran Ortaokulu’nda hayata geçirdiğim Kuantum Zekâ Sistemiyle Geleceğe Odaklanmak Projesi başarıyla sonuçlanmıştır. Toplam 4 hafta (24 ders saati) süren eğitim sürecinde tüm öğrenciler sertifikalarını almaya hak kazanmışlardır.
06.08.2017
Proje yürütücüsü olarak görev aldığım 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarımızı şube müdürlerimiz, sendika başkanımız, öğretmen arkadaşlarımız, velilerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla sergiledik. Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunarım.
06.08.2017
Kitabımın Türkiye ve Adana içi dağıtımını Özbilgi Kitabevi üstlenmektedir. İnternet ya da kitabevinden temin edilebilir.
13.04.2017
Şans ve fırsat kavramları çokça gündemde olan ve tartışılan, bir o kadar da görece kavramlardır. Göreceli dememin nedeni, zihinlerdeki anlamlandırma süreçlerine göre farklı sonuçlar doğurmasıdır. Her kavramda olduğu gibi şans hakkında da bireyler, inançları doğrultusunda anlamlar geliştirirler.
16.04.2017
Evrende her şeyin bir enerji olduğu gerçeğinden hareketle düşüncelerin de birer enerji olduğunu söyleyebiliriz. Fiziksel anlamda zıt kutupların (+ - / - +) birbirini çektiği, benzer kutupların (+ + /-- ) ise birbirini ittiği bilinmektedir. Ancak ruhsal anlamda bu kanun tam tersine, yani benzer enerjiler birbirini çeker şeklinde işlemektedir.
17.04.2017
Sevgi iyileştiren, dönüştüren, düzelten ve daha bir sürü olumlu sonuçlar doğuran bir duygudur. Hiçbir yan etkisi, doz aşımı vs. yoktur. Ancak sevgi duygusunu bağımlılık ve kıskançlık gibi duygularla iç içe yaşarsanız sorunları da beraberinde yaşarsınız. Sevgiyi olabildiği kadar saf, özgür ve doğal haliyle yaşamak en doğrusudur.
17.04.2017
“Her şey düşünceden ibarettir” çok klişe bir cümle biliyorum; ancak geçmişimizi, bugünümüzü ve yarınımızı düşünceler oluşturdu, oluşturuyor ve oluşturacaktır. Biz nesneleri, kişileri, olayları, durumları ve her şeyi inançlarımızla, önyargılarımızla, korkularımızla ve endişelerimizle değerlendiriyor ve anlamlar yüklüyoruz. Sonuçta da öyle görüyor ve yaşıyoruz. İşte bu yüzden düşünceler, yani bizler hayatın yöneticileriyiz.
17.04.2017
 4